• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Galandriela

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 6, 2010
Postime
5
Pikët
0
Pershendetje all
une jam galandriela, jam nga elb dhe kete forum ma sygjeroj utopia :D
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: pershendetje

Pershendetje :) Mir se na erdhe :) kalofsh sa me bukur ne mes nesh :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje

Galandriela dhe Mire se na erdhe dhe kalofsh sa me mire ne Forum-Al.Com
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: pershendetje

Galandriela mire se erdhe e pac kemben e mbare sa me shum patriote na sill :) e kalofsh sa me kendshem ne kete forum :)
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: pershendetje

Mir se erdhe ciksikshu :p~ puf
 

Galandriela

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 6, 2010
Postime
5
Pikët
0
Përgjigje e: pershendetje

Flm o ckemi........`thankyou` per sygjerimin.
 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
Kalofsh sa me bukur o ti shoqja jon me kte emrin kaq te gjat se nuk ta them dot :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: pershendetje

Mir se na erdhe Galandriela e kalofsh sa me bukur ne shoqerin ton.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe, kalofsh sa me mire ne forum!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top