• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Dikush nga shoket tuaj me ka ftuar ne kete forum,prandaj dhe u regjistrova qe ta kaloj mire me ju.
Quhem Alem,jam rrit dhe jetoj ne Gjermani.Kam mbaruar per Teknik Industrie dhe jam ne mardhenje pune.
Me vone do ju them edhe me teper.Ju pershendes te gjitheve dhe spresoj te ja kalojme mire se bashku.

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

alem_de Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Pershendetje

alem_de Mir se na erdhe ja kalofsh sa me bukur ne ket forum!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe, kalofsh sa me mire ne forum!
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
mire se erdhe midish nesh
uroj tja kalosh sa me kendshem
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershendetje

Te dashur Forumi,ju falenderoj perzemersishte per mir pritjen tua,dhe shpresoj te ja kalojme sa me mire se bashku.

Nje shampanje per ju............

 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershendetje

Flm per mir pritjen,per vajzat nga nje lule:Per djemte nga nje birr:Pershendetje per te gjithe.
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershendetje

Flm per kaffeen,do ta pi me shume deshire,per ty nje Shampanje se ju atje ne France e njihni me mire se e keni produkt tuajin.Kalofsh sa me mire Belle_vie.pershendetje.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top