• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje/

Status
Temë e mbyllur.

Hope

tu ne vis qu'une fois
Anëtar
Feb 4, 2010
Postime
5,893
Pikët
113
Vendndodhja
在你心裡
Përgjigje e: Pershendetje/

Kush paska ardh joni -qesh- mire se erdhe naqe klb :p
 

Jetmira

Gata
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,403
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje/

Pershendetje,Jorina;);)
Kalofsh bukur nen shoqerine e anetareve te ketij forumi.
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
30,847
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Pershendetje/

Mire se na ke gjetur e na pac gjithmone ..........

Do te gjesh ketu ne kete bashkesi pa dallim feje e krahine, elemente qe do te te terheqin me dijet e tyre, disa me aftesite ne artin e fotografise, te tjere ne oratorine politike, e plot te tjere ne poezi e lirika terheqese....do te ndeshesh me amvisa te rralla e gatime fantastike... do te kenaqesh me veshjet plot ngjyra e poza selvijedashese.

Kalofshi sa me kandshem ketu midis nesh.
 

drague

me pushime
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
26,114
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje/

Mire se na ke gjetur e na pac gjithmone ..........

Do te gjesh ketu ne kete bashkesi pa dallim feje e krahine, elemente qe do te te terheqin me dijet e tyre, disa me aftesite ne artin e fotografise, te tjere ne oratorine politike, e plot te tjere ne poezi e lirika terheqese....do te ndeshesh me amvisa te rralla e gatime fantastike... do te kenaqesh me veshjet plot ngjyra e poza selvijedashese.

Kalofshi sa me kandshem ketu midis nesh.
edhe mos e rruj fare se jemi freak;))
 

Jorina

Super Anëtar
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
202
Pikët
43
Përgjigje e: Pershendetje/

Mire se na ke gjetur e na pac gjithmone ..........

Do te gjesh ketu ne kete bashkesi pa dallim feje e krahine, elemente qe do te te terheqin me dijet e tyre, disa me aftesite ne artin e fotografise, te tjere ne oratorine politike, e plot te tjere ne poezi e lirika terheqese....do te ndeshesh me amvisa te rralla e gatime fantastike... do te kenaqesh me veshjet plot ngjyra e poza selvijedashese.

Kalofshi sa me kandshem ketu midis nesh.

Flm, ashtu më pelqejn forumet me faceta të ndryshme me njerz nga vende të ndryshem :)
Shpresoj te ja kalojm bukur.

Flm @ll per welcome
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,862
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje/

Cka i paske bo vetes.

Nejse, ulu.
 

shoku_tanku

patriot
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
17,889
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Përgjigje e: Pershendetje/

Mire se na ke gjetur e na pac gjithmone ..........

Do te gjesh ketu ne kete bashkesi pa dallim feje e krahine, elemente qe do te te terheqin me dijet e tyre, disa me aftesite ne artin e fotografise, te tjere ne oratorine politike, e plot te tjere ne poezi e lirika terheqese....do te ndeshesh me amvisa te rralla e gatime fantastike... do te kenaqesh me veshjet plot ngjyra e poza selvijedashese.

Kalofshi sa me kandshem ketu midis nesh.
Mua nuk me rezervove nje pritje kaq te ngrohte,nejse..
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
30,847
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Përgjigje e: Pershendetje/

Mua nuk me rezervove nje pritje kaq te ngrohte,nejse..
Je qeloooossss.....
Nashi referuar datave te regjistrimit qe ndodhen poshte resmeve respektive, ju keni vjetersi e duhej qe ju te keshēt rezervuar nje pritje Jo vetem te ngrohte por edhe te fresket per mueee....nejse (eshte fjale turcelie)......qashtu prej verteti.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top