• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Diell

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 5, 2019
Postime
4
Pikët
0
Vendndodhja
Ferizaj
Une jam dielli rushiti nga ferizaji ose siq njihem publikisht me nofken zero pes jam 27 vjet aktualisht studjoj ne univerzitetin e tetoves njekohesisht edhe kengetar i zhandrit rap love shqipUploading image...
 

Rex

gjitholog
Anëtar
Sep 1, 2010
Postime
13,824
Pikët
113
Hajde Dielli. Paske emer te bukur.

A e ke ndonje kenge ne youtube?
 
Top