• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje!

Status
Temë e mbyllur.

Alivia

Anëtar
Anëtar
Mar 8, 2019
Postime
32
Pikët
18
Mirdita! Mire se ju gjej te gjitheve! :)
Sic dhe ma do mendja e lexuat, nicku im eshte Alivia. :p
Ka disa kohe qe ju ndjek,ka tema dhe diskutime interesante.
Uroj te kalojme mire ne shoqerine e njeri-tjetrit.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
8,148
Pikët
113
Vendndodhja
Mire se erdhe Alivia, qendrim te kendshem :)
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,295
Pikët
63
Mire se vjen, Alivia...
Urojme te kalosh mire, te ngjallesh debate interesante, dhe gjithsesi te kontribuuosh ne rritjen e mendimit kritik :D :D
 

Onyx

Unpredictable
Staff member
Anëtar
Mar 27, 2016
Postime
5,295
Pikët
63
Ja tjetra anetare e re, sa vjen e perdor forumin xham fare. Kot ankoheni ju tjeret. ,:p
Veno, ajo nuk e di si ka qene i vjetrin (lol) andaj e ka me te lehte orientimin :D :D
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
629
Pikët
43
Mbushur me Fruta Passioni :ROFLMAO:

Mireserdhe Alivia
 

Bogota

𝖕𝖚𝖊𝖉𝖔 𝖞 𝖑𝖔 𝖍𝖆𝖗𝖊́
Anëtar
Sep 16, 2019
Postime
629
Pikët
43
Goca tha qe ka kohe qe na ndjek...keshtu qe e ka njohur dhe te vjetrin 😜
↙
↙
MireseErdhe & Qendrim te Kendshem Alivia :)
Pikerisht Mimo ngaqe thote,eshte kjo pjese qe e ben me intriguese sepse nuk kishte pse ta permendte fare kte fakt :p
Por femrat si gjithmone duan ti bejn gjerat perfekte me dashuri dhe ndjenj :)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top