• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Zana

🇦🇱 e....Thjeshte 🇦🇱
Anëtar
Oct 21, 2013
Postime
34,323
Pikët
113
Vendndodhja
🌑
Miresenaerdhe & kalofsh kendshem ne forum.

Mos jeni ndonje agjent sekret? 🕶
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
10,946
Pikët
113
Vetem adea, mund ta gjeje kush eshte.

Se mis eshte ndonje agjent iranian?...
 
Status
Temë e mbyllur.
Top