• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
21,744
Pikët
113
@Malena ku je , se na bere merak, vetem nje dit na erdhe, eja se ne meshkujt jemi zemer mire dhe te presim mire, jan ca femra xheloze, po mos ja ver veshin.
 

Kasëmi

VI I MCMLXXIII
Anëtar
Aug 13, 2019
Postime
3,819
Pikët
113
Miredita!
Jam baba i tre djemve dhe po pres te me lind edhe nje vajze. Kerkesa ime eshte nese dikush do e ve doren ne zemer per keta femijet e mij qe te mos mbeten jetim. Pi gjithe diten nga hallet e hidherimet, e zhdep ne dru Meleqen (gruan e dyte) se nuk me trajton sic trajtohet burri. Une spiunoj ca nga lagjia se kush vjedh ujin me llastik apo stakon sahatet e dritave e u them atyre te OSHES-se per nje teke raki kocimare. Me shkoi jeta me vjedhje, agjitacion dhe propagande. Ju nuk e kuptoni se sa zgjyre po ma ben Meli jeten dhe nje dite do ta kap per rreckash e do ta coj te lidhur me litar te fshati i vet.
Ju lutem me zemer e shpirt me ndimoni... asgje s'dua vec qumesht, buke, dhalle apo kos per evlatet e mi. Edhe lopa s'po prodhon me bulmet sikur t'i kete bere magji gruaja. Falemenderit!


p.s. ju lutem gjeni edhe ndonje psikolog per Meleqen mbase nuk i leme femijet jetim
 
Status
Temë e mbyllur.
Top