• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje!

Status
Temë e mbyllur.

Baddd_GirL

NigHTwisH
Anëtar
Apr 23, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
Everywhere...
Pershendetje dhe mire se ju gjeje te gjithve :)
Jam Valbona nga Mali i Zi dhe shpresoj te kaloj sa me mir ne mesin tuaj :p
 

xyz

V.I.P
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
3,818
Pikët
48
Përgjigje e: Përshendetje

mir se erdhe Valbon
kalofsh çaste sa me te kendshme ne ket forum
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Përshendetje

Mire se erdhe Valbona dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Përshendetje

Mire se erdhe Bona , te uroj te kalosh mire ktu:)
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje!

Pershendetje dhe nga une Bona ja kalosh bukur ne forum Laku Noc :)
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se te gjeta valbona :D dhe ate vendin...sma bere ti mua me le jasht me gjith krevat .)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top