• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje !

Status
Temë e mbyllur.

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
mire se erdhe midis nesh te keshilloj te mos kalosh te temat e erosit meqe qenke moshe e vogel
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje !

Mire se erdhe Bledi.
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje !

Mire se erdhe Bledion, emer i bukur.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top