• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

greenmc

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 30, 2010
Postime
2
Pikët
0
une jom greenmc jom 22 vjeqar nga kosova jom beats maker dote thot producent ne muziken hip hop shpresoj te kaloj qaste te mira ketu``Msn``
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,586
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje

Greenmc Mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: pershendetje

Mire se na erdhe dhe ja kalosh bukur Kosova
 
Status
Temë e mbyllur.
Top