• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje .... ;)

Status
Temë e mbyllur.

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Pershendetje te gjitheve ....

Isha duke eksploruar paksa internetin edhe perpara me doli ky link,pra ky forum edhe mendova perse jo te mos behesha edhe une pjese e tij ;)!
Jam studente dhe jetoj ne Tirane.

Mund te flisja shume me shume per veten por preferoj qe koha qe do rezervojme ne shoqerine e njeri tjetrit te flase vete me teper se ajo c'ka mund te them une per veten time :)!

Do lexohemi ne tema te metejshme!
Tao- Tao :D!
 

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,656
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje .... ;)

Pershendetje Vogelushja :)
Mireseerdhe ne komunitetin e Forum-Al Network.
Te uroj te kalosh ëaste sa me te kendshme.
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,570
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje .... ;)

welcome vogelushja :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje .... ;)

Mir Se Na Erdhe Vogelushe :) Kalofsh Sa Me Mire Ne SHoqerin Tone :)))
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Pershendetje .... ;)

Mir se erdhe Vogelushja...
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Pershendetje .... ;)

Golden eshte thjesht nje nick qe me terheq,jo domosdoshmerisht eshte nje nick qe pasqyron realitetin gjithsesi flm prej teje ;)!
 

Firewall

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
124
Pikët
18
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje .... ;)

Vogelushja Mir Se Erdhet Midis Nesh Ju Urojme Tja Kaloni Sa Me Bukur Ne Pranin E Antareve Te Forum-Al.com
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Pershendetje .... ;)

Firewall ishalla nuk zihemi ketu ne te dy:
 
Status
Temë e mbyllur.
Top