• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje .... ;)

Status
Temë e mbyllur.

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje .... ;)

Ku je ti re ke hum si vaji ullirit ne koh te enverit :S Un nice jam ti si je ë
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Nuk parapelqehet me vaj i ullirit si ne kohen e enverit ne ditet e sotme ! Jo keq mire jemi dhe ne Flm :)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje .... ;)

Na behet qefi qe jeni mire :) Gezohemi ne ketej shum qe jeni mire :) Ma giv ate msn mer se me ke bo block me duket :( :( :'(
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Nuk po perdor msn fare ,ate qe kisha ma moren me eshte mbyll se di kur te hap nje tjeter do ta jap promise ;)
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Pershendetje .... ;)

SHum mire flm :) Ty si te shkoj ë :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Pershendetje .... ;)

Golden,une e thashe thjesht me shaka duke qene qe ti me quajte te voglen e mamit gjithsesi kerkoj ndjese atehere .. !!!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top