• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje .... ;)

Status
Temë e mbyllur.

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Pershendetje .... ;)

Jam mese e sigurte por nuk kam ndermend te vazhdoj te kembengul ne sigurine time kundrejt nje personi teper skeptik,edhe ndoshta me te drejte kundrejt dikujt qe nuk e njeh ..!!!
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Pershendetje .... ;)

Nuk eshte aspak problemi tek mosha ose tek aftesia per t'ju kundervene dikujt! Eshte thjesht ceshtje deshire e asgje me teper se kaq! Ka shume persona te rritur ne moshe por te vegjel ne mendime sikurse anasjelltas .. Nejse,ky nuk eshte our case :)!
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Pershendetje .... ;)

Me duket se ju deshironi komente aty ku nuk ka vend per komente keshtu qe preferoj ti vendos finishin kesaj tematike shume te stergjatur !!!!
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Pershendetje .... ;)

Une jam shume e sigurte por persa kohe fjalet e mia nenvleresohen ose me sakte shumezohen me zero nuk e shoh te arsyeshme te vazhdoj me !
 
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
4,235
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Sespe je gjithperfshirese ndaj dhe me kot ...
Jam i sigurt qe do kalosh me bukur se mua !
Next time ... (Maybe )
 
Status
Temë e mbyllur.
Top