• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje!

Status
Temë e mbyllur.

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Pershendetje...Jam Gunsi.. Jetoi ke shpia ime...shpresoj tja kalojm mire...ciao!!Zhgarravitje te kenshme mwaq per tgjith :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe ne forum uroj tja kalosh sa me bukur :)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje!

Mire se erdhe Guns N Roses kalofsh sa me mire midis nesh.
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje!

hahahaha kush paska ardhur...njeri qe ska shance per asgje :D

shaka...m erdhe ne forum e kalofsh kendshem..e mashtro sa me pak..se do na i lesh beqare anetaret e forumit!!
 

Guns_N_Roses

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 13, 2010
Postime
133
Pikët
0
Vendndodhja
shpia ime :)
Përgjigje e: Pershendetje!

hahahaha kush paska ardhur...njeri qe ska shance per asgje :D

shaka...m erdhe ne forum e kalofsh kendshem..e mashtro sa me pak..se do na i lesh beqare anetaret e forumit!!


O me marsh te keqen ti mua....se un e kam kap ate ke fiku me koh...sjam si ty mete ne maje mbete e po gjo smore :p hihihihihih faleminderit shoqe...
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershendetje!

O me marsh te keqen ti mua....se un e kam kap ate ke fiku me koh...sjam si ty mete ne maje mbete e po gjo smore :p hihihihihih faleminderit shoqe...
hhahahah akoma se ke kuptuar se shoqja shef majat :p e jo majucat.... loooooooolllllllll ti ke kap fikun qe piqet me perpara kohe :D kiss shoku
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Pershendetje!

Mir se na erdhe :D
Po canten ku e ke len e ?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top