• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

NaRcIsT

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 25, 2010
Postime
2
Pikët
0
Pershendetje nga un vetoni jom nga Kosova deshta te jep Pjes i Keti forumi Shpresoj te Kaloni Mir Me Prezentimin tim
 

Angel`BoY

Atje ku ti nuk je :)
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
169
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se na erdhe Narcist ja kalofsh sa me mire ne ForumAl :) .
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetje

Mire se erdhe Veton kalofsh sa me mire midis nesh.
 

NaRcIsT

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 25, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetje

thnx Bro shpresoj te kalojm mir
 
Status
Temë e mbyllur.
Top