• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Londoner

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 30, 2010
Postime
2
Pikët
0
pershendetje te gjitheve
un jam antar i ri i ketij forumi
shpresoj tja kalojm sa me mire se bashku dhe te me mirprisni
`thankyou``thankyou`
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,146
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershendetje

Mire se erdhe Londoner kalofsh sa me mire ketu.
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: pershendetje

welcome Londoner ...klofsh sa me bukur ne shoqerin tone :)
 

Londoner

Anëtar i ri
Anëtar
Jul 30, 2010
Postime
2
Pikët
0
Përgjigje e: pershendetje

ju faleminderit te gjitheve per mikpritjennnn
faleminderit Mandi
Faleminderit Smiley
faleminderit Utopia
Faleminderit Sea
Faleminderit Heily

Faleminderit all
kenaqesi te jesh ne Forum `thankyou``thankyou``thankyou`
 
Status
Temë e mbyllur.
Top