• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetje

Status
Temë e mbyllur.

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,372
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Pershendetje

Mir se erdhe Cun Tirone.
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Pershendetje

mirserdhe cun-tirone e kalofsh sa me mire ne shoqerine tone besoj se do jesh shume i kenaqur por me pare duhet te paraqitesh tek polici per kontroll se mos ke ardh me arme ketu e po na vret ndonje:):):) hahaahhaha e re ti mos ki frike se do e kalosh mire hahaha
 

Cun_Tirone

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 27, 2009
Postime
12
Pikët
0
Vendndodhja
Ne vendin ku Extremet e kalojne kufirin e imagjina
Titulli: Pershendetje

Flm te gjithve :)) besoj mir do kaloje

mirserdhe cun-tirone e kalofsh sa me mire ne shoqerine tone besoj se do jesh shume i kenaqur por me pare duhet te paraqitesh tek polici per kontroll se mos ke ardh me arme ketu e po na vret ndonje:):):) hahaahhaha e re ti mos ki frike se do e kalosh mire hahaha
Jojo skam frike se di pse po nga e shkruajtura me dukesh shume e njohur :)))

Flm per mikpritjen :)
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Pershendetje

CUN_TIRONE Mir se na erdhe..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top