• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendetjee!

Status
Temë e mbyllur.

ElixXx

Nerazzuri
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
Pas teje..!
Pas nje ftese qe mora,vendosa te jem pjesë e ketij forumi..:)
Perndryshe jom ElixXxi :p ,gjysem jurist :)..
Ky osht forumi i 99 per mua :p hahaha
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,117
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendetjee!

Mirë se erdhe Elixxx kalofsh mirë këtu !
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,782
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendetjee!

Mire se erdhe:)

Kalofsh kendshem ktu:)
 

ElixXx

Nerazzuri
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
Pas teje..!
Përgjigje e: Pershendetjee!

me ne fund filluan te shfaqen vajzat :p
Thnx Linda,kalofshim bashkk bukur :)
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Pershendetjee!

Na fal po kishim shkuar te behemi te bukura
mos dilnim me lepitka e koke pa lare per te pritur....
mire se na erdhe ;)
 

ElixXx

Nerazzuri
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
Pas teje..!
Përgjigje e: Pershendetjee!

Na fal po kishim shkuar te behemi te bukura
mos dilnim me lepitka e koke pa lare per te pritur....
mire se na erdhe ;)
M'duket se ke harruar dicka meqë je ngutur duke u bere gati per të me pritur ,kshtu me thote fotoja yte :p..hahhaha (shaka pak)

`thankyou` (K)
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,057
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Pershendetjee!

Mire se na ke ardhur ElixXx....Kalofsh mire ne ket mes :)
Do na falesh se une dola kshu me rroba gjumi
te pres ,nuk pata kohe te zbukurohem haha
 

INFINITY

Looks DO Kill
Anëtar
Jan 23, 2011
Postime
158
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendetjee!

Pas nje ftese qe mora,vendosa te jem pjesë e ketij forumi..:)
Perndryshe jom ElixXxi :p ,gjysem jurist :)..
Ky osht forumi i 99 per mua :p hahaha
Mire se na gjete!

P.S. E ke zakon kete qeshjen me veten?
 
Status
Temë e mbyllur.
Top