• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershendtje.

Status
Temë e mbyllur.

Fina

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 2, 2010
Postime
12
Pikët
0
Çkemi Njerz ,Erdha ketu me Bashke bisedu , e me diskutu nja teme ,ineretsant ......!Mirse ju gjeta,.!


 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Pershendtje.

mire se erdhe dhe kalofsh sa me bukur me ne.-shok-
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,174
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershendtje.

Mire se erdhe Fina kalofsh sa me mire ketu.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershendtje.Mire se na erdhe Fina te uroj cdo te mira ne jete,dhe kalofsh bukur mes nesh..
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,879
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendtje.

Mire se erdhe,kalofsh kendshem ne forum:)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,916
Pikët
113
Përgjigje e: Pershendtje.

Mire se erdhe Luaneshe....
puh puh qenkeni e rrezikshme juve.
Kalofsh mire:)
 

Fina

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 2, 2010
Postime
12
Pikët
0
Përgjigje e: Pershendtje.

Mir se ju gjeta , dhe flm te gjithve per Mikpritje .!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top