• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershentje

Status
Temë e mbyllur.

GANGO of SG

humble
Anëtar
Sep 8, 2010
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
in M.T's heart
Pershnetje
Ky postim asht me lajmeru ardhjen time ne forum. -paqe- ;-)
Pash forumin tuaj dhe me pelqyn temat, interresat qe trajtoni e komunikimi qe keni krijuar me njari tjetrin. Jam i knaqun qe u rregjistrova, faleminers per ftesen, suksese ne jetet tuaja. Shpresoj t'kalojm mir s'bashkut
Gango
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershentje

GANGO of SG mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ketu.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershentje

Mire se na erdhe GANGO of SG Te uroj cdo te mira ne jete...

Pershendetje ne Singapur..
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,825
Pikët
113
Përgjigje e: Pershentje

Mirse erdhe Gango:D

Kalofsh bukur ktu:)
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershentje

Shpresoj qe te te mbetet gjithmone pershtypje e mire dhe rrespekti nuk do te mungoje . Mire se erdhe !
 

Pirati

makeyourday and myday holiday !
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
14,967
Pikët
113
Përgjigje e: Pershentje

Gango, te ja kalosh bukur ketej!

edhe mua me kane befasuar per te mire ama lol
 

Viktoria

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 19, 2010
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Mali i Zi
Përgjigje e: Pershentje

Mire se erdhe,Gango...shpresojm se do kalosh vetem mir dhe me mendime pozitiv ne kto faqe te cilat,shum neve,zbulojn buzqeshje dhe falemderime per mirkuptim :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,873
Pikët
113
Përgjigje e: Pershentje

Mire se erdhe,pavaresisht nga kontradiktat qe kemi pasur diku tjeter.
Ja kalofsh mire.
lg
 

GANGO of SG

humble
Anëtar
Sep 8, 2010
Postime
3
Pikët
0
Vendndodhja
in M.T's heart
Përgjigje e: Pershentje

thanks guys, me falni per pergjigjen e vonume, asht koha me u knaq dhe kalua mir tu kuptu dhe rrespektu diferencat e njanitjetrit ne menyr qe te tregojm vlerat tona shqiptare edhe ne forum
 
Status
Temë e mbyllur.
Top