• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

LaNdi

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 5, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Ne t`arushes
Atehere anetar/e te dashur,

Para se t'iu leshoj rrallen do kisha pas qejf t'ju kujtoj qe gjate pershkrimit qe do beni te sillni pike te ndryshme:
Nuk duhet te thuhet Emri Antarit/es
Antari/a i cili vijon temen ai/Ajo me posht duhet te gjej emrin e personit te cilit keni pershkruar.
- Sjellja ne Forum
- Te dhena personale mbi anetarin/ren
- Paraqitja
- Etc...
-Ju kujtoj qe te pershkruhet vetem me shkrim (pa foto)
Ju Falenderoj Per Mirkuptimin
 

LaNdi

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 5, 2009
Postime
37
Pikët
0
Vendndodhja
Ne t`arushes
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Po e nis un i pari u pa puna sa per te kuptu pak temen dhe Ju

Esht Goc e shkathet si rrufeja i ben temat gjith qorap kohet e fundit ka pas pak Vap me Tempraturen e ka keq punen kujt sja ul hunen..

Kush esht?
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,515
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Po e nis un i pari u pa puna sa per te kuptu pak temen dhe Ju

Esht Goc e shkathet si rrufeja i ben temat gjith qorap kohet e fundit ka pas pak Vap me Tempraturen e ka keq punen kujt sja ul hunen..

Kush esht?
E lehte kjo :p Eshte gje E_PAKAPSHME ???????????? :D
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Orchi_ei mendoj eshte shume e bukur,elegante qe kur ec per rruge i fishkellojne djemt mbrapa.Perdor arome te mire,Chenel 5 ose Anuas (anise).Me taka te larta dhe shpeshe me kostum........
 

[email protected]

♡ KaFe Pa SHeQeR ♡
Anëtar
Apr 11, 2010
Postime
12,515
Pikët
113
Vendndodhja
N'shpin Time :P
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Orchi_ei mendoj eshte shume e bukur,elegante qe kur ec per rruge i fishkellojne djemt mbrapa.Perdor arome te mire,Chenel 5 ose Anuas (anise).Me taka te larta dhe shpeshe me kostum........
Hehehehe...Po me ben yll bote lol
Takat i perdor shume rralle dhe kostumet po ashtu dhe parfumi im
eshte Flower dhe Opium :D
PS: Se nuk the, Bjonde apo brune ???? lol


Alem_de ....ne shkrim duket zemer mire , djale i lezetshem, trup normal( as i shendoshe as i dobet :D) Floke geshtenje ,veshje elegante :D
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Po e nis un i pari u pa puna sa per te kuptu pak temen dhe Ju

Esht Goc e shkathet si rrufeja i ben temat gjith qorap kohet e fundit ka pas pak Vap me Tempraturen e ka keq punen kujt sja ul hunen..

Kush esht?
eshte Seaeshte nje cun i cili eshte gjithmone ne kerkim te grindjeve dhe te gallates i pelqen shume tanku
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Inteligjente,me pikpamje orientale_moderne.Jo shume e larte,e mbushur,sportive,shume e paster,me flok te dendura geshtenje e me sy te shkruar.Perdor erera te mira parfumi,kur del neper Shijak e shikojne djemte nga mbrapa.( a ja kam qelluar)
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Inteligjente,me pikpamje orientale_moderne.Jo shume e larte,e mbushur,sportive,shume e paster,me flok te dendura geshtenje e me sy te shkruar.Perdor erera te mira parfumi,kur del neper Shijak e shikojne djemte nga mbrapa.( a ja kam qelluar)
hahaahahahahahah
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Ka ardhur ne forum me te ftuar nga vet zoteri i shtepis qysh ne kohen e lasht te 2010-se, nicknamen(emrin) e ka pak sa te cuditur meqe un se kuptoj, fotoja e avatarit eshte rac e bardh dhe e zez dmth bashkim vllazerim :p vendndodhja eshte aty ku si dihet fillimi. Emrin orgjinal Rrafshim Dheu..:O Me siguri ja ka lan vete baba se ka heq shum prej tij ...:)
Interesat : Nuk ka dicka te vecant i pelqen thjeshtesia ...vetem per politik nuk leshon rrug se bohet grifsh i keq :mad: dmth ka njohur ne kte drejtim ( i jepet viza ktu ) ...Eshte shume i sjellshem dhe i matur naper postime ka qejf te provok pak :p dhe si perfundim eshte i padukshem ne forum (off) ....hooo e din kush ooooooooooo ..?
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,420
Pikët
113
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

Ke harruar te thuash qe i pelqen shume seksi dobet...apo jo Abo?:p
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

hahahahahaha


fitoj ndonje gje ,po ta gjej kush eshte ? :p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

haha Mistrece kte gje se paskam hetu, se shume pak kam lexu per ate drejtim :) dhe nuk arrita me ja mar te dhenat :p

Abo nuk fiton asgje meqe e zbulove vet veten tende ...:) haha
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

ncncncncnc

Un nuk thash gje se kush ishte, ti e zbulove vet :p
 

Xhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
58,836
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

eshte nje anetare e fort,
si derdh lotet kote
eshte e bukur dhe e mire,
vishet bukur si perikli :p
kush eshte?
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
45,688
Pikët
113
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

te gjitha :p


:D :DD
 

Xhina

V.I.P
Anëtar
Jul 6, 2011
Postime
58,836
Pikët
113
Vendndodhja
Shangri-La
Përgjigje e: Pershkrimi i Antares/Antarit Tuaj Ne Forum

ik futu ne banjo thirsto dhe mos dil :/
 
Top