• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershndetje.

Status
Temë e mbyllur.

AlbonitA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Aty ku ndihem mire ---> Split
Me pranoni edhe mua ne ket Shtepi te madhe?

Cuhem si AlbonitA..Jetoj dhe veproj ne Ch...
Deshira ishte te jam Antare ketu..sepse me pelqen te shkruaj shqip dhe te lezoja shqip.
Ju pershndes Sinqerisht dhe Rrespkt per ju AlbonitA.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pershndetje.

Mirë se erdhe!!!

Duhet të përpiqesh më shumë me gjuhën Shqipe. Sigurisht e ke nga emigrimi në një shtet të huaj që në moshë të vogël, po nuk është e pamundur për të rifituar kohën e humbur dhe praktikën mbi gjuhën mëm.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershndetje.

AlbonitA te uroj cdo te mira dhe Rrespek,te deshiroj cdo te mira ne kete Forum te shkelqyer dhe te uroj cdo te mira ne jete
mire se na vjen


 

AlbonitA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Aty ku ndihem mire ---> Split
Përgjigje e: Pershndetje.

Mirë se erdhe!!!

Duhet të përpiqesh më shumë me gjuhën Shqipe. Sigurisht e ke nga emigrimi në një shtet të huaj që në moshë të vogël, po nuk është e pamundur për të rifituar kohën e humbur dhe praktikën mbi gjuhën mëm.

Madness.

Te faliminderit per gjitha keto fjale shum domethanse...
Jam mundura edhe do mundohem deri ne funde.
Te pershndes dhe deshiroja nje Mbremje te Qet
Sinqerishte AlbonitA.

Rrespekt
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,150
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershndetje.

Albonita mire se erdhe dhe kalofsh sa me mire ne Familjen e madhe te Forum-Al.Com .
 

AlbonitA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
34
Pikët
0
Vendndodhja
Aty ku ndihem mire ---> Split
Përgjigje e: Pershndetje.

AlbonitA te uroj cdo te mira dhe Rrespek,te deshiroj cdo te mira ne kete Forum te shkelqyer dhe te uroj cdo te mira ne jete
mire se na vjen


Usa Nr1.

Te faliminderit shume..shpresoja se do kaloja mire ne ket Forume.
Te pershndes dhe deshiroja nje Mbremje te qet.
Sinqerishte AlbonitA.

Rrespekt.
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Pershndetje.

sa e meqme qenka AlbonitA une hala spo di si kjo si po i replikon LOOL
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=XsdsR9AFtY4"]YouTube - O mirë se na erdhe - Benvenuto

O mire se na erdhe
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Pershndetje.

Mire se ke ardhur , kalofsh sa me mire .

Merr artikuj e silli si tema te reja dhe duke i lexuar temat qe hap do te mesosh me shume drejtshkrimin .
 
Status
Temë e mbyllur.
Top