• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum!lol

Status
Temë e mbyllur.

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Jam emirjola,shkodrane,pasioni jem ma i madhe ashte debati shpresoj qe te kete rivalitet ne kete mes!!
Pervec ksaj pasion kam llafollogjin dhe psikologjin!!profesion se shpejti do kem drejtesine dhe ekonomine!

Per me shume do njifemi ne vazhdim :)
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

M.erdhe Emirjola !! e kalofsh kendshem ne forum!

P.s.suksese per profesionin qe do kesh..te uroj fat :)
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

Emirjola Mire se erdhe ahahahah pershkrim i bukur, pa merak se llafollogji do kesh plot :) dhe rivale lol

Kalofsh bukur dhe tu plotsofshin projektet qe ke :)
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

shum flm per mirepritjen!!
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

Jam emirjola,shkodrane,pasioni jem ma i madhe ashte debati shpresoj qe te kete rivalitet ne kete mes!!
Pervec ksaj pasion kam llafollogjin dhe psikologjin!!profesion se shpejti do kem drejtesine dhe ekonomine!

Per me shume do njifemi ne vazhdim :)

mire se erdhe e dashur, kalofsh bukur ne kete forum.
sa per profesioni e di qe do arrish cdo gje qe deshiron, se me qen shkodran, t'ana i ban -party--party--party-
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

Jam emirjola,shkodrane,pasioni jem ma i madhe ashte debati shpresoj qe te kete rivalitet ne kete mes!!
Pervec ksaj pasion kam llafollogjin dhe psikologjin!!profesion se shpejti do kem drejtesine dhe ekonomine!

Per me shume do njifemi ne vazhdim :)
Mir se na erdhe emirjola.Kalofsh mire me ne.-shok-
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

falemners xemla!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,390
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

Mire se erdhe Emirjola kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

hahah un ste ndahem ty sepse je The_Angel!!qellimi jem ahste qe te bahem dhe un engjell si ty!!looooooooooool!flm per mikpritjen!!gjthsh flm mandi!
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

yeah clizia i kno!!jam shkodrane tana munem me i ba looooooool!!flmmmmmmmm per mirpritjen!
 

nexus

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
7
Pikët
0
Vendndodhja
Sa knej anej
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

ueee kush ka ardh hahahaa mkishte mar malli mi dreq :p
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

kush je mor dreq apo dreqe un as qe te njof 1 here!!nejse flm meqe kujtohesh pe rmu loooool!
 

nexus

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
7
Pikët
0
Vendndodhja
Sa knej anej
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

WORLD jam lol hahahahahaha
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

prap ste njof me ban 1 sms nga fprumi personal!!se me nicke ste njofkam!!
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

Emirjola mireserdhe :)
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

flm!
 

Emirjola

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 9, 2010
Postime
150
Pikët
0
Vendndodhja
verdalle!
Përgjigje e: Pershnetje tanve shpresoj te jeni mire!!I uroj mireardhje vetes ne forum

flm!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top