• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

pershnetje te tanve.

Status
Temë e mbyllur.

kushA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: pershnetje te tanve.

po cbehet o vlla ktej, se shume rremuj po me duket muhabeti.
 

kushA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: pershnetje te tanve.

mes jush po, po me duket vetja i cika offside..UPS me falni per gjuhen e huaj.
 

kushA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
6
Pikët
0
Përgjigje e: pershnetje te tanve.

por gjithsesi shpresojme te ja kalojme mire se bashku, e te njihemi me.
 

WISHMASTER

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 9, 2010
Postime
50
Pikët
0
Përgjigje e: pershnetje te tanve.

mire se na ke ardh...e mire se te pruni zti..ishalla ia kalon mire mes nesh e merresh vesht me te gjitha gjuhet :p
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
11,993
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: pershnetje te tanve.

Mire se erdhe Kusha dhe kalofsh mire midis nesh..
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: pershnetje te tanve.

Mirseerdhe kusha :) .kalofsh bukur ne Forum. ke per tja marr shum shpejt doren se edhe un en fillim sja kisha shum haberin ,po me von e mesova :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: pershnetje te tanve.

ABBA Mir se na erdhe !!
 
Status
Temë e mbyllur.
Top