• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Personaliteti Juaj....

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Na tregoni personalitetin keni, ne kete menyre kur te takohemi realisht te printojme kete temen qe te dime cte presim.
Rikthehuni tek kjo teme sa here te deshironi per te shtuar me shume rreth asaj qe Ju Ben Juve....Ju..
``7````bravo``
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Personaliteti Juaj....

Jam e qet, simpatike shoh punen time , realiste sme pelqejn njerzit qe mburren se pas vetes kerkojn te mshehin dicka, urrej hipokrizin injorancen...
kaq per sot se do vim dhe neser :D
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Titulli: Personaliteti Juaj....

kokeforte ...spontane ...ironike ...tolerante ...realiste...materialiste ...feministe ...e guximshme

me ngrihen nervat ne maksimum kur me akuzojne pa te drejte...
me pelqen te qesh pa pushim..
e kur tha PUPA do vim prape neser :D
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Personaliteti Juaj....

jampak kokfort mir e ka citu dhe chocollate, se o do e bej me mendimet e mia oplas keshtu qe mos u lodh kot, jam pak egoiste jam un e tjeter ska... ( sot po thokam difektet) jam aktive sme zen vendi vend...
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Titulli: Personaliteti Juaj....

Speed , I cmendur pas shpejtesise , ndjehem mire vetem kur iki me motorr 260 klm ne ore , Vdes per detin notoj me ore :D Jam delphin kam qene vite notim arrij te bej 100 metra per 1 min e 3 sec :) Bej shaka me shoqerine mundohem te kalojme bukur , Serioz me ata qe nuk njoh ...Doni me per belulin ë:D
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Titulli: Personaliteti Juaj....

romantike..nevrike..xheloze,,,e qeshur..ironike,,kokeforte,,gjith te mira moooo
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Titulli: Personaliteti Juaj....

Xheloz Ne Max, Serioz,I Respektushem Ndaj Moshave Me Te Medhaja, I Qet, E Boll Se Me Mbaroj Boja Stolografit :p:p
 

Corn

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 10, 2009
Postime
324
Pikët
0
Titulli: Personaliteti Juaj....

i dashur ,shkaxhi , me vone tjerat
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Personaliteti Juaj....

jam xheloze, e mire,e dashur, me nerva, vdes per te qeshur:) dhe jam e respektuar ooo jam dhe sexy:):) hahahahaha
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Titulli: Personaliteti Juaj....

E embel,kokeforte,kryenece,kapricoze ... ( dua gjithcka ne duart e mia :)) e matur,inteligjente,e mirekuptueshme por " GRIFSHE" kur dikush tenton te me cenoje ne karakter !
Komunikoj pa problem me persona te ndryshem ne personalitet por krijoj konfidenca me persona qe gjej pjeserisht dicka te vetes,dhe njekohesisht ndihem mire!

Mbi te gjitha krenare to be myself:)!
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Personaliteti Juaj....

vogelushja je e martuar me se dijaëëë
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Personaliteti Juaj....

esht ashtu si them un sepse ne fund kamdrejt un gjithmon :p
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Titulli: Personaliteti Juaj....

shof punen time jam shum mir me vetvete s'para du njeri perqark
 
Top