• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Personaliteti Juaj....

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Nuk me intereson se ku je, zirco`...
*Me siguri duhet te jesh I Pari i fshatit, aty ku je *
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

E Qet,shoh punen time. Ndonjeher serjoze ndonjeher jo.Adhuroj macet, adhuroj muziken,ndonjeher kur merzitem bie keq fare ne merzi aq shum saqe me duhen dit per tmu kthyer humori :( Ndonjeher bej si nevrike por per pun sec me zhduken nervat.Sjam natyr xheloze,aq kokfort po e bera dicka mir,po se bera e lej fare.
 

Εmilη

~summer~
Anëtar
May 12, 2015
Postime
696
Pikët
0
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Kam personalitet, aq sa tjetri/q te rrije/sillet , si zoteri /zonje perpara meje. :p
 

Εmilη

~summer~
Anëtar
May 12, 2015
Postime
696
Pikët
0
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

vepra jo fjale :p
Po ke te drejt,por po pergadis broshuren e filozofis njehere,pastaj do e shes,se vete kam mbaruar pune me keto gjera zonjash dhe zotrish ahhahahaha :p

Ti je zoteri Thriii ?
 

Universal

Anëtar i ri
Banned
Anëtar
Jul 21, 2011
Postime
591
Pikët
0
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Me pelqen Personaliteti autoritar!
 

thirsty

V.I.P
Anëtar
Mar 15, 2011
Postime
39,401
Pikët
113
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Po ke te drejt,por po pergadis broshuren e filozofis njehere,pastaj do e shes,se vete kam mbaruar pune me keto gjera zonjash dhe zotrish ahhahahaha :p

Ti je zoteri Thriii ?
rrugac zoteri :p


une e dua me autograf :p
 
Top