• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Personaliteti Juaj....

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

meri na shpjego pak, cfare do te thote mitologjik,,,,
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Mitologjia eshte teresia e miteve te nje populli, pasqyrim fantastik i botes ne ndergjegjen e njerezve ne periudhat me te hershme, kjo eshte nje perpjekje e pare per te shpjeguar dukurite e natyres dhe te shoqerise psh :mitologjia ilire, greke, romake

Ky eshte nje shpjegim...
Perdorimi i saj ne postim ishte metaforik...me qarte menyre te shprehuri Lirshem, se jemi ne Forum, kemi te drejtat tona.... eeeehhh (te kufizuara nese shkel rregullat)``mendohu``
 

HELEN OF TROY

Jeta vazhdon
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
1,311
Pikët
38
Vendndodhja
prane teje
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Nga njeher habitem kurizin e kam shume te forte mban shume me pak fjale
po mire do ishte kurre me kapin nervat mos kem ndonje gje afer se i thyej te tera:p
duroj gjithca
pervec padrejtesine edhe spiunet
ju thyej kockat me menyren time;)
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,717
Pikët
113
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Kokeforte, irracionale, moskokeçarese dhe shpeshhere arrogante.
Kaq per momentin.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,890
Pikët
113
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

S'ka nej test psikologjik ne dispozicion te anetareve?
 

iDeA

DiNaMiKe
Staff member
Anëtar
Nov 20, 2011
Postime
2,362
Pikët
113
Vendndodhja
BLITZKRIEG
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Jam tip i qete pergjithesisht, kerkoje te mbaje vendin tim.
Nqs dikush me ngacmon ose ironizon, reagoje.
Jam tip shume i ndjeshem, kerkoje te beje me te miren per te tjeret dhe ti ofroje kualitetet e mia pa i bere qe te peshojene difektet ne baze te konfidencave, kerkoje te gjeje nje ekuiliber ne raportet qe ndertoje.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

perpiqem te mos ndikohem nga paragjykimi i te tjereve per dike apo dicka
bej kompromise per cka s'me cenon ne personalitet
perdor autoironine (ironine e kritiken) per vehten kur e kuptoj se jam kam myt kot diku
"infektoj" shpejt ambientin me humorin qe kam, shakaja, ilaci me i mire
jam e "pameshirshme" me shitmendsit, fjaleshumet e mendimeboshet.
ndonjihere kur acarohem marr kot si .... s'po e them, por shpejt perpiqem dhe e zoteroj situaten, vehten dmth.
nuk mbaj inat gjate, por ama nese me fixohet dikush , aha s'ka me shanse me u kthy pas.

nuk thone kot...si lind, perendon, ..... po njelloj...
 

tipi engjellor

Anëtar
Anëtar
Aug 3, 2011
Postime
906
Pikët
18
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

i ndjeshem pak ....bej edhe humor nganjeher.....

mbi te gjithat i vendosur jam
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
17,717
Pikët
113
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Kokeforte, irracionale, moskokeçarese dhe shpeshhere arrogante.
Kaq per momentin.
Pastaj, qetesisht çaresetrapi, kshu plot e perplot me pasion, elektrikisht energjike dhe kshu me gjera.

Apo po flitet per personalitetin ketu? Ohu piRRtoj ti fshije ça shkrova.
 

drague

V.I.P
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
31,840
Pikët
113
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

Pastaj, qetesisht çaresetrapi, kshu plot e perplot me pasion, elektrikisht energjike dhe kshu me gjera.

Apo po flitet per personalitetin ketu? Ohu piRRtoj ti fshije ça shkrova.
mos e hiqni ke smajlin çaresetrapihaha
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,602
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Personaliteti Juaj....

nje pale celsa, nje kulete, 10 euro, ora e dores...nje firme ketu ju lutem..dhe tani
shiko jeten para...
 
Top