• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pesë ditë i ngujuar në banjë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Aktori komik amerikan Mark Malkoff qëndroi i ngujuar në banjën e apartamentit të tij në New York prej 23 deri më 28 gusht. Jo, kjo nuk ishte fatkeqësi - Marku u ngujua me qëllim për tu shëruar nga varshmëria prej internetit.
Mark, siç transmeton MIA, thotë se varshmëria e tij për internetin ka kaluar të gjithë kufijtë kështu që vendi i vetëm për "detoksikim" ishte banja.
Pesë ditë i kaloi i mbyllur në atë hapësirë, ndërsa në vend të surfimit në internet ai u kënaq duke lexuar libra. Në banjo ai po ashtu hëngri dhe piu, ndërsa fjeti në vaskë. Kur pas pesë ditësh doli nga banja, Malkoff tha: "Vërtetë më ka ndihmuar. Më shumë njerëz duhet ta provojnë këtë”.
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Pesë ditë i ngujuar në banjë

Vallaj me qen e garantume qe tani ngujoem :D
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Pesë ditë i ngujuar në banjë

kjo vlene per te gjithe neve :p qe rrijme para pc ahahhahahahah beaute shtyje se je ul ne vendin tim :p marina kur ta provoj une te jap atehere nje garanci :) Smiley...po deshe na sjell ndonje gje me henger se po rrijme me beaute ne vaske hahahaha
 
Top