• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Peshendetje nga Elssa :)

Status
Temë e mbyllur.

Elssa

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 27, 2010
Postime
39
Pikët
0
Pershendetje per te gjithe ju te pranishmit ne forum,
dhe flm per ftesen nga TY (x).


gjitheqka shkruhet vetem nga 36 shkronja mvaret nga nje persone
apo dhe nga shume tjere... -paqe- -shok-
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

Mire se erdhe Elssa te uroj te kalosh sa me bukur ne forumin ton :)
 

Elssa

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 27, 2010
Postime
39
Pikët
0
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

Knaqesia ime te takon edhe ty ;))
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

mire se erdhe dhe te uroj te kalosh sa me bukur...:)
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,160
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

Mire se erdhe Elssa kalofsh sa me mire midis nesh.
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

urraaa kafe x mua.. birre x elssen :D
 

Elssa

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 27, 2010
Postime
39
Pikët
0
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

ndalohet pirja e duhanit ``Bej_dy_pompa`` oh x
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

mire se kemi hashash:p:p
 

Elssa

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 27, 2010
Postime
39
Pikët
0
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

MarSs do te vrass po e perdore ate ``brutal``
 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Peshendetje nga Elssa :)

hahah gjethi demton rende shendetin:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top