• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy

Bankieri i pafat austriak, i cili ishte zënë në fokus të kamerës duke shikuar foto gjysmëlakuriqe të modeles Miranda Kerr në internet, në momentin kur kolegu i tij kishte qenë duke dhënë një deklaratë për televizionin Channel 7, nuk do të përjashtohet nga puna.
Dave Kiely ka shpëtuar falë një peticioni të fuqishëm të njerëzve në internet, të cilët janë vënë në mbrojtje të tij – duke thënë se edhe atyre do të mund t’u ndodhte e njëjta gjë – ndërsa duket se përkrahjen më të madhe e ka fituar nga vetë modelja Kerr, e cila po ashtu është vënë në mbrojtje të bankierit.

Kiely, siç theksojnë mediat botërore, as që i kishte kërkuar këto foto në internet, por thjesht e kishte hapur një e-mail ku dikush ia kishte dërguar ato. Ndërsa, gabimi i vetëm i tij ka qenë, se e ka hapur e-mailin në “kohën e papërshtatshme”.

Siç theksojnë mediat botërore, peticionin për moslargimin e bankierit nga puna e ka nënshkruar vet modelja australiane, 26-vjeçarja Kerr, përndryshe e fejuara e aktorit të famshëm Orlando Bloom.

Banka Macquarie ka thënë se, ky rast është mbyllur dhe se i punësuari do të mbetet në vendin e tij të punës – ndërsa ka kërkuar falje bashkë me bankierin Kiely nëse dikush mund të jetë fyer me këtë rast. /Telegrafi/
 

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Përgjigje e: Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr

E verteta eshte se kjo gjithe meshkujve do ja fuste pak xixat :D
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Peticioni shpëton bankierin që shikoi fotot e Miranda Kerr

myteeee npompet :p
 
Top