• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Photoshop, illustrator, indesign

Status
Temë e mbyllur.

hax0r

╰☆☆ ♉ ☆☆╮
Staff member
Tech Support
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
617
Pikët
93
Vendndodhja
𝕲𝖊𝖙 𝕷𝖔𝖘𝖙
Creative cloud nuk e shkarkoj dot sepse me kerkon lek..:/
Po mundohem te gjej alternativa.
Ose nuk eshte instaluar sic duhet (gje qe rralle ndodh), ose ta ka kapur antivirusi nese illustrator.exe eshte e crackuar.
Shiko tek opsionet e antivirus nese e ka kapur dhe beje exception ose eccezione meqe e ke windows Italisht.
 

hax0r

╰☆☆ ♉ ☆☆╮
Staff member
Tech Support
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
617
Pikët
93
Vendndodhja
𝕲𝖊𝖙 𝕷𝖔𝖘𝖙
Provo instaloje edhe njehere. jepi Modifica nese e ka si opsion, qe mos ta c'instalosh dhe instalosh te gjithen nga fillimi.
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,564
Pikët
113
po e shkarkoj nga ketu
po pati nej gje qe s'shkon po iu shkruaj prape.
 

Jorina

V.I.P
Banned
Anëtar
Jul 4, 2019
Postime
640
Pikët
93
Vendndodhja
Zh
@Robbery mos i beso @hax0r se eshte Hacker të instalon naj gjë në prapavij edhe mrapa të piu e zeza kshu që bej kujdes ca instalo 💁‍♀️
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,564
Pikët
113
Ju falenderoj te gjitheve. Per sa me perket mua, tema mund te mbyllet.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top