• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që ju përgjigjën kësaj teme

 • 17

  Robbery

  V.I.P
  • Postime
   6,564
  • Rezultati i reagimit
   765
  • Pikët
   113
 • 5

  Kasëmi

  VI I MCMLXXIII
  • Postime
   3,038
  • Rezultati i reagimit
   1,242
  • Pikët
   113
 • 3

  hax0r

  ╰☆☆ ♉ ☆☆╮ 32 From 𝕲𝖊𝖙 𝕷𝖔𝖘𝖙
  • Postime
   617
  • Rezultati i reagimit
   746
  • Pikët
   93
 • 2

  Oxygen

  Shy
  • Postime
   8,599
  • Rezultati i reagimit
   1,735
  • Pikët
   113
 • 2

  ﴾®﴿

  🖤 From 🏴‍☠️
  • Postime
   373
  • Rezultati i reagimit
   73
  • Pikët
   28
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   8,809
  • Rezultati i reagimit
   3,134
  • Pikët
   113
 • 1

  Venom

  Chill From Albania
  • Postime
   7,073
  • Rezultati i reagimit
   1,961
  • Pikët
   113
 • 1

  L0v3rm4n

  V.I.P
  • Postime
   731
  • Rezultati i reagimit
   965
  • Pikët
   93
 • 1

  Jorina

  V.I.P From Zh
  • Postime
   640
  • Rezultati i reagimit
   841
  • Pikët
   93
 • Top