• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Photoshop në celular

Cun_Tirone

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 27, 2009
Postime
12
Pikët
0
Vendndodhja
Ne vendin ku Extremet e kalojne kufirin e imagjina
Një muaj pasi që e kanë paraqitur në platformën e iPhone, Adobe ka paraqitur versionin e Photoshop për sistemin operativ Android. Së bashku me versionin për sistemin Windows Mobile, Photoshop ka hyrë edhe në ekranet e vogla.
Ende nuk e kemi pasur rastin tëi presim, zvogëlojmë dhe rrotullojmë fotografitë me Photoshopin për celularë dhe qysh tani këtë punë e shohim me skepticizëm, por opsionet si ndriëimi, ndryshimi i ngjyrave e madje edhe filtrat duken shumë ëcoolë.

Në fund të fundit të gjitha fotografitë tuaja mund tëi vendosni në internet, respektivisht në galerinë photoshop.com kështu që aventurat tuaja të mund tëi përcjellin të gjithë miqtë tuaj.

Megjithatë, mos prisni që ky aplikacion të jetë i njëjtë me atë që e njohim në kompjuterëë shikoni video materialin më poshtë.
/Telegrafi/
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Photoshop në celular

cun tirone ku punon ti ne store cel apo je avukat :) se me duket se te njohe:) ketu ne usa ska cel ashtu me do ma cosh mua me se ndoshta ehste me i mire:):)
 
Top