• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Piercing dhe Tattot....

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Piercing dhe Tattot....

Mire sondazhet mund te thone qe me i pelqyeri nga meshkujt mund te jene edhe ata qe s'kane floke , obama qe eshte zezak , apo bin ladeni ( po po ka femra qe fantazmojne edhe per kete lool ), po kjo nuk do te thote qe o burra te behemi zezak tullac apo me mjekra .

Shijet e mia jane per nje femer me trup atletik , elegante dhe me del e me tepron pa tatu :)
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Piercing dhe Tattot....

Une per vete nuk kam asnje tatuazh, kam pas deshir ta beja nje po nuk gjta dot nje profesionist ketu ne qytetin tim dhe bojrat nuk i kishin cilesore, gjithsesi do me pelqente nje tatuazh qe ka nje domethenie ose nje simbol qe perfaqeson dicka
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,121
Pikët
113
Përgjigje e: Piercing dhe Tattot....

Piercing kam bere dy,Tatto 1 qe 16 vjec(me gjilpere dhe boje shkrimi+pe rrobash)por e mbaja mbuluar se me kritikonin(atehere).Kam ndermend ta heq,por ngelet shenje keshtu qe duhet bere nje tjeter mbi kete qe kam.Se kam vendosur akoma,mbase nuk bej me....
@SubZ
Sorry,nuk e di ku punon por ne ambientin tim nuk i vejne rendesi piercing,per tatto nuk e di apo kam pare...
Kur vij ne Shqiperi i heq piercing ngaqe fillojne me llogjikojne(mbase kam komplekse) dhe kush i duron dot.
Personalisht nuk shof asnji problem piercing apo tatto.......
Tashti varet,shije,mode,snob apo kuptim ;))
KLM.
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
33,740
Pikët
113
Përgjigje e: Piercing dhe Tattot....

Tatoos? YES!
Piercing? No!
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,682
Pikët
113
Përgjigje e: Piercing dhe Tattot....

Do kisha deshir te beja nje Tatoo pse jo.
 
Top