• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pika juaj me e dobet...?

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,604
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Pika juaj me e dobet...?

Familja......
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Pika juaj me e dobet...?

Nese eshte fjala per nje send/person/grup pika ime e dobet eshte familja sidomos Mamushi im. Nese eshte fjala per piken e dobet ne karakter eshte ndjeshmeria e tepert dhe ndonjehere me duket vetja shume e brishte e shume e drejte ne kete bote te shtrembert ...
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Pika juaj me e dobet...?

qafa :D
 

Oltina

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 7, 2010
Postime
45
Pikët
0
Vendndodhja
•------»AtY Ku Sje Tii«------•
Përgjigje e: Pika juaj me e dobet...?

Pika ime me e dobet eshte .. kam ca une nuk eshte se kam nje mor aman te keqen! Po me e dobta eshte kur me ngacmojne/marrin neper goje/ flasin keq per ato qe dua me shume ne kete bote.
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Pika juaj me e dobet...?

kjo siper :)
 

Oxi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
276
Pikët
0
Vendndodhja
usa
Përgjigje e: Pika juaj me e dobet...?

.... edhe kur eshte kohe me shi :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pika juaj me e dobet...?

Kuptohet familja, po kupola e familjes është mami.
 

Jetmira

V.I.P
Anëtar
Apr 19, 2014
Postime
3,678
Pikët
113
Përgjigje e: Pika juaj me e dobet...?

Familja e sidomos vllai i vogel ;)
 
Top