• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pikturat Shqipetare

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,593
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Titulli: Pikturat Shqipetare

Shume ide e bukur Firewall !

Me pelqyen duke i pare me vemendje !


:):)
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Pikturat ShqipetareDhurata ime per vitin e ri 2010 per nje person te vecant :) Pikturuar nga Indriti :D
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Pikturat Shqipetare

Arben Theodhosi 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Pikturat Shqipetare

A. Theodhosi 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Pikturat Shqipetare

A. Theodhosi 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
35,074
Pikët
113
Pikture e nje artisti shqiptar e ekspozuar ne nje nga muzete e Florides.

E5594885-7B44-45EE-A5AD-EB940AA32011.jpeg

ADA518B9-34EF-471F-B369-C0D7A5F94ADE.jpeg
 
Top