• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Piloti amerikan thotë se ka parë UFO-n

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy


Një anëtar i ekuipazhit të një kompanie ajrore, i cili dëshiroi të mbetet anonim, i tha faqes së internetit “MUFON” se së bashku me kolegun e tij në fillim të këtij viti nga kabina e aeroplanit kishte parë një UFO afër shtetit amerikan të Arkansasit.
Dëshmitari thotë se kishte parë fluturaken e paidentifikuar më 5 janar, ndërsa ai dëshmoi se së bashku me kolegun e tij kishte parë objektin oval i cili në një shirit ngjyrash u drejtua drejt tokës.

Por ajo që është më e çuditshme është se as ai dhe as kolegu i tij nuk kishin njoftuar organet gjegjëse për këtë ngjarje. Dëshmitari më tutje thotë se UFO-ja kishte fluturuar në afërsi të aeroplanit të tyre. /Telegrafi/
 

PUPA

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
662
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Piloti amerikan thotë se ka parë UFO-n

dhe jan dhe s'jan uffo,me mje dokumentar "top secret" von ne iralia uno kam par qe jan objekte te quara te pa identifikume se skan nje emer te percaktuar por jan mjete qe spostohen brenda 10 min nga russia deri ne amerik jan te krijuara per missione emergjence dhe private..
 
Top