• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pinguini me kostum per mbrojtjen nga dielli

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥

Pinguini Ralph, i qendron ne institucionin bamires “Marwell Wildlife” ne Hampshire, cdo vit humb puplat, por per shkak te semundjes i duhet me shume se pinguineve te tjere qe ato t’i dalin perseri. Per kete i eshte bere nje kostum, qe do ta mbroje nga dielli gjate veres.

Pinguini 10-vjecar Ralph ka probleme me qendrimin ne kafaz, dhe punetoret e “Marwell Wildlife” ia kane bere nje kostum te posacem. Kostumi eshte bere sipas mases se pinguinit.

Rojtari kryesor i Ralphit, Dave White, tha se kostumi eshte shume fleksibel dhe se me te Ralph mund te levize pa problem, transmeton gazeta britanike “Daily Mail”.

Ralph se shpejti do te jete nje baba i lumtur. Partnerja e tij Coral, pritet te cele se shpejti dy veze.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pinguini me kostum per mbrojtjen nga dielli

hahahah urime ciftit se do u bokan ne prinda :D sa i shkoka ne kostumi shejtonit jo po thoni qe ska stilista tmire lol
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,256
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Pinguini me kostum per mbrojtjen nga dielli

lol sa kam qesh po pra mezor po sajohemi ne e jo me kafshet po hallall sa kan perparu dynjoja :d
 
Top