• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pink: Nuk më dëshironte askush

Heily

BuRreLse
Anëtar
Jan 16, 2010
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
Ku tme doje e bardha zemer


Pink është një nga këngëtaret më të kërkuara për të pozuar në revistat më prestigjoze për shkak të look-ut të saj të vëcantë por këngëtarja këtë moment e komenton me humor, duke kujtuar të shkuarën.
“Dhe të mendosh se në fillimet e karrierës asnjë nuk më dëshironte në kopertinë. Më thoshin se nuk isha mjaftueshem femërore”, kujton Pink.

Në moshën 30 vjecare biondja amerikane “hakmerret” duke pozuar për kopertinën e “Cosmopolitan”, e veshur me Gucci. “Sinqerisht që nuk e prisja këtë sukses sepse industria e muzikës duket e tejngopur. Unë vendos përherë gjithë energjinë time dhe nuk përdor asnjëhëre playback kur këndoj”, shton këngëtarja.
 
Top