• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pitt urren të rruajë mjekrën

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Brad Pitt e ka rritur mjekrën për një arsye dhe në të vetme: ai ka lëkurë të ndjeshme! Aktori, i cili ka gjashtë fëmijë me partneren Angelina Jolie, së fundi e rregulloi fytyrën e tij, por thotë se ai është i habitur që aq shumë njerëz shqetësohen që ai nuk e rruan mjekrën.

“Gjithkush bën zhurmë se pse Brad e ka rritur mjekrën dhe pse nuk e rregullon. Si shumica e meshkujve, Brad urren të rruhet. Kjo irriton lëkurën e tij dhe nëse nuk ka nevojë të rruhet ai nuk rruhet. Më herët u tha se Jolie e kishte porositur Pitt të mos e heqë mjekrën, pasi duket më seksi.
 
Top