• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Piu tri shishe uthull për 28 sekonda

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Në qytetin kinez Zhengiang banorët organizuan një garë në pirjen e uthullës, për të tërhequr më shumë turistë.
Banorët u bënë rend dhe filluan të pinë shishet me uthull ndërsa fitues u shpall ai i cili piu më së shpejti tri shishe, prej 375 mililitra.

Para garës së pirjes banorët u janë nënshtruar një kontrolli mjekësor për tu siguruar se nuk kanë shtypje të lartë të gjakut, ndonjë sëmundje të zemrës ose sëmundje mendore.

Në këtë garë fitoi Liu Yuejin i cili i piu tri shishe uthull për vetëm 28 sekonda.

“Vazhdimisht i thosha vetes se nuk po pi uthull por ujë mineral me mjaltë. Kështu kam arritur ta pijë pa problem”, tha Liu. Organizatorët e garës thonë se përveç turizmit ata dëshirojnë të promovojnë edhe uthullën si njëra prej përbërësve të shëndetshëm të ushqimit.
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Piu tri shishe uthull për 28 sekonda

nuk po me del linku:p
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,795
Pikët
113
Përgjigje e: Piu tri shishe uthull për 28 sekonda

Mua me del linku , Saura e ke pc cop cope
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Piu tri shishe uthull për 28 sekonda

Mua me del linku , Saura e ke pc cop cope

E gjete ti :p
sa i shpejte je :p
e hoqa se u pendova ..
Alla milet ketej ,po me del nami per moral te keq dhe ngelem pa martuar per heren e shtate :p
 

Noe

V.I.P
Anëtar
Sep 22, 2010
Postime
7,795
Pikët
113
Përgjigje e: Piu tri shishe uthull për 28 sekonda

Her e shtate ? E paske bo rutine .. Ke qejf te vendodesh rekorde ? Sa do shkosh 50 ,100 apo 200 ?
 
Top