• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pixie Lott debuton si aktore

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pixie Lott do të bëjë debutimin e saj si aktore në filmin e ardhshëm televiziv, “Fred: The Movie”.


19-vjeçarja luan krahas Lucas Cruikshank në komedinë e pavarur, e cila do të debutojë në kanalin britanik ‘Nickeldoeon’ në muajin gusht.

Lott thotë se ajo është e ngazëllyer që ka siguruar rol, pasi ka kaluar disa vite duke studiuar dramën, megjithatë është e befasuar që aktrimi ka ardhur kaq herët në karrierën e saj.

“Nuk kam menduar se do të kthehem kah aktrimi kaq herët. Mendoj se do të ketë edhe projekte të tjera. Kam shkuar në një shkollë skene dhe kam studiuar dramën, vallëzimin, këndimin dhe teatrin muzikor, andaj kam pasur njohuri. Më pëlqen sfera argëtuese”, ka thënë këngëtarja për BBC.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top