• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pjesë filmash / Filmat e fundit

Ana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
154
Pikët
0
Vendndodhja
Somewhere far from home
Re: Video Filmash

http://www.youtube.com/watch?v=YPR6JV1CeFA&feature=related Lord of the rings - Elves arrive at Helm's Deep
http://www.youtube.com/watch?v=BcrZ4_9qf2c Gjinooo rritu shpejt te kapesh kokrren e fikut se do ta han te tjeret :p
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=TvakDqzTd1Q"]YouTube- Armageddon Tribute -Miss A Thing- by charmedengel

Sa e prekshme eshte, nga filmi Armagedon.
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=VTlqTCpTyzY"]YouTube- lo chiamavano trinità
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

Nga pjeset me te bukura qe me pelqen:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=CePA2hwUjbk"]YouTube- "Collateral" club scene
lg
 

BlooD_VenoM

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 6, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=lPHvLtitxug"]YouTube- Schindler's List HQ - Ending (Saving The Jews)
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=ymsHLkB8u3s"]YouTube- [Great Movie Scenes] Good Will Hunting - Bar Scene
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

Eshte KULT i vjeter:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=RKJPBKz3DV0&feature=related"]YouTube- Mobsters - The Commission
Absolut!
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

Kryeveper:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=_svnsF5OLbI&feature=related"]YouTube- Best Scene from True Romance
Kuptoni????
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=C3gwp_M6_hc&feature=related"]YouTube- Al Pacino - Scent of a woman (Profumo di donna)
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

GRAND FILM:
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=JKzM8xsQ5-U&feature=related"]YouTube- Boondock Saints Courtroom Speech
kaq.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=hjNY4o_i5RY&feature=related"]YouTube- American Beauty Drive Thru Scene Kevin Spacey
nota:10/100.
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

Regjizore,jane te tjeret...
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=M-FXkj-r9Mc&feature=related"]YouTube- Wag The Dog
lg
 

SystemA

Jam me Shqiperine,dhe ничего против Pоссии
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
59,205
Pikët
113
Përgjigje e: Pjes Filmash

PERFEKT,me barbaret.
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=WuqPrcP-rmA&feature=related"]YouTube - Taken Remix EXTENDED
lg
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=_c1x55t51uc&feature=player_embedded"]YouTube - Lisa Gerrard - Man on fire End theme

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=6X6tHmyLvUQ&feature=related"]YouTube - The Final Man On Fire Scene
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=NcG1DgXq9dk&feature=related"]YouTube - Selvi Boylum Al Yazmalım (Son Sahne)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Pjes Filmash

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=00Kvyw7AEKU"]YouTube - The Bodyguard (1992) - Movie Trailer
 
Top