• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Pjesa me e bukur e jetes...

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Shpesh njerezit e permbledhin jeten si nje proces ku "lind, martohesh dhe vdes". Por mua sme pelqen ta perkufizoj kete vetem me kaq. Jeta ka shume e shume gjera te bukura qe e bejne ate nje "rruge te gjate mbushur me kujtime gezimesh dhe hidherimesh". Ndersa i kujtojme dhe nuk i harrojme hidherimet pasi dhe ato jane pjese e jetes, doja te perqendrohesha tek me te bukurat e jetes.
Na tregoni deri tani cila periudhe, ose cilat caste kane qene ato me te bukurat per ju...?
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

Femijeria ime,mbetet e paharrueshme nder mijera momente te paharrueshme qe me kane shoqeruar ne jeten time deri tashme!
 

Kamela

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 25, 2010
Postime
29
Pikët
0
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

momenti kur u dashurova
 

Lela

shiraz
Anëtar
Feb 2, 2010
Postime
105
Pikët
0
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

Eshte pjesa e jetes qe po jetoj tani pa harruar dhe femijerine.
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

Femijeria dhe fillimi i adoleshences.........
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

te gjitha pjeset e jetes jane te bukura shume, po me e bukur eshte aktualja :p:p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

... tani per tani qe jetoj :)

X-tjerat raste me perkasin vetem mua .
 

l'angelo dell mare

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2012
Postime
60
Pikët
0
Vendndodhja
venezia
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

pjesa me e bukur e jetes esht te qenit femij dhe te te perjeturit ndjesin e fjales parajs ne ket jet dhe lumturin e vertet
 

Labeat

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 17, 2011
Postime
28
Pikët
0
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

femijeria
plot me endrra ku cdo gje ishte e mundur
 

YOKO

V.I.P
Anëtar
Feb 6, 2011
Postime
34,552
Pikët
113
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

Kur e kupton, qe ti vete je pjesa me e bukur e jetes se personit, qe ke per zemer.
 

Misty-Blue

Përjetësisht të Panjohur
Anëtar
Mar 17, 2012
Postime
1,458
Pikët
0
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

Absolutisht , femijeria.
 

Akrepi

Anëtar
Anëtar
Jan 3, 2012
Postime
70,336
Pikët
113
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

Mbushu thellë me frymë, bëj një sforcim dhe thuaje.:p
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Pjesa me e bukur e jetes...

Akrepi e kot lal, sa marr fryme e te them sikur me ik fryma dhe ngel ne gjys fjala ... E bukura eshte qe e mbaj mend edhe sikur mos ta them Kurr! :)
 
Top