• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Plaget e vjetra te dashurise!

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Çfarë mbetet kur mbaron një dashuri?

Çfarë na mbetet kur mbaron një dashuri?

Mendoni se fillimi i nje historie dashuri te re mund te fshije plaget e nje historie te vjeter??
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

Rrespekt Mendoj Un :)
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

mmmmmm teme e bukur, per mendimin tim varet si perfundon dashuria, cdo gje e bukur te ngelet ne mendje dhe ne zemer, varet nqs se ndarja ka perfunduar keq atehere menodj se ska respekt, po vetem do mendosh ca mendime qe ndoshta i ke kaluar romantiken ne ate kohe, ose nqs se fundi i dashurise ka arritur nga te dy si goca edhe djali me mirekuptim qe sjan per nejri tjetrin atehere do te jete nje respekt mes tyre, dhe do te ngelet ne kujtimet e tyre nje kohe shume e bukur nqs se e kan pasur !!!!!!!
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

Shija e hidhur e dashurise qe nuk dinin ta dashuronin......

Ne kte momente mu kujtuan vargjet e nje kenge..

Buzet qe ti i puthjeeeeee dikurrrrrrrr.........

O joooooooo nuk do ti puthesh me kurreeeeeeeeee ...... :(
 

r00t

Anëtar
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
642
Pikët
18
Vendndodhja
Monaco
Re: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

dashuria nuk mbaron kurr sepse esht unike ne rastin e mesiperm si bie te jet dashuri nese mbaron
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

mbetet "NJE"
 

ariannn

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
34
Pikët
0
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

ohh yes it does
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

vetem kujtime...
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

Keqardhje per vete qe S'arrite kurre te interpretosh Sic Duhet ndjenjen tende
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

Buzet That Ngelen :D
ene kujtime te bukura
 

clizia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 17, 2009
Postime
298
Pikët
0
Vendndodhja
ne zemren e dikujt
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

kujtimet, me te bukurat dhe me te trishtat qe mund te jene ndonjeher
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

Une them qe nuk ngelet asgje! Nuk e di pse te gjitha dashurite kalojne ne urrejtjeë! Eshte shume e veshtire te mbash shoqeri pas dashurise!
 

orkidea

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 18, 2009
Postime
215
Pikët
0
Vendndodhja
n'ajer
Titulli: Cfare mbetet kur mbaron nje dashurië

Dashuria nuk Mbaron Kurre
Thjesht Ndryshon Nuance, Ngjyre ne Prezantimin e Ndjenjes tende
 

GOC_LACJANE

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 29, 2009
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
ATY KU DUA
Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron ë

Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron... ëë


Dashuria mbaron,fatkeqsisht njerezit ndahen dhe marrin rruge te tjera ne jete.
Ne fund te nje historije ka pothuajse gjithmone urrejtje, te bashkuar me dashurine deri ne ate pike sa nuk ndahen dot nga njera tjetra .Koha kalon, me te edhe urrejtja e dashuria;takojme njerez te tjere,dashurohemi ose genjejme veten qe po dashurojme serish dhe vjen nje dite qe po te kthejme koken pas ,te mendojme e te kujtojme dashurine e 'vjeter'nuk ka me urrejtje,as dashuri...
C'fare ndjejme ne te vertete per ata qe kemi patur prane,qe kemi dashur ë
 

GOC_LACJANE

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 29, 2009
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
ATY KU DUA
Titulli: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron ë

Per mendimin tim : Kujtimet dhe nje boshllek ne shpirt
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Titulli: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron ë

Ngelet 1 tav kosi ta hash per dark :D
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Titulli: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron ë

urretjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ca tjeterë
 

picasso

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 21, 2009
Postime
4
Pikët
0
Titulli: Cfare na mbetet kur nje dashuri mbaron ë

kujtimet e bukura
 
Top