• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaAhmad Mohamad Isa (110 vjeç) nga Malajzia njoftoi se ka gjetur partneren e cila është më e re se ai “vetëm” 28 vjet.
Plaku në fillim të javës së kaluar i tha gazetës Utusan Malaysia se dëshiron ta gjejë një partnere, e cila do të kujdesej dhe do të përgatiste ushqimin për të. Artikullin e kishte lexuar një plakë 82 vjeçe Sanah Ahmad, vejushë dhe nënë e katër fëmijëve.

Ajo tha se është e gatshme të kujdeset me Ahmadin dhe menjëherë kontaktoi familjen e e tij për tu takuar sa më shpejtë që është e mundur.

“Nuk ka rëndësi se çfarë grua është, mjafton të dijë të ziejë. Jetoj i vetëm. Jam i vetmuar dhe nuk mund të fle në shtratin e zbrazët”, tha Ahmad.

Ai kishte qenë i martuar katër herë. Të katër gratë i kishin vdekur derisa me të pestën u shkurorëzua.

Bashkëshortja e ardhshme e Ahmadit tha se plaku e kishte tërhequr shumë pasi i ngjante ish bashkëshortit të saj të ndjerë. Ajo tha se gjëja më intrigante është se ai ka të njëjtin emër.
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe

:D Gjynof qe nuk e paska gjet me te re se 84 vjec sepse ka shume mundsi qe do ti duhet plakut ti bej yzmet plakes. :D
 

Jeti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 9, 2010
Postime
15
Pikët
0
Vendndodhja
rome.itali
Përgjigje e: Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe

nje pyetje kisha si e uroin per ditelindje kete?
 

ediplus

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 23, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
Me kembe ne toke
Përgjigje e: Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe

Pu te ecur keti........do jete plake materialiste, do qe ti mare pronat :d
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Plaku 110 vjeç gjeti partneren 82 vjeçe

lol lol lol

cka i duhet kty aman per te gjet partneren apo ska kush ti jep nje got uj per ti pi ilacet ncnnccnc......-pff-
 
Top