• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Planet për ndërtimin e muzeut 300 milionësh të Jacksonit

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Planet për ndërtimin e një muzeu të vlefshëm 300 milionë dollarë, në kujtim të jetës së Michael Jacksonit po konkretizohen, me babanë e yllit të ndjerë të muzikës pop dhe zyrtarët e vendlindjes në Gary të Indianas, që dëshirojnë që ky projekt të përfundojë sa më shpejt.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,567
Pikët
113
Përgjigje e: Planet për ndërtimin e muzeut 300 milionësh të Jacksonit


Planet për ndërtimin e një muzeu të vlefshëm 300 milionë dollarë, në kujtim të jetës së Michael Jacksonit po konkretizohen, me babanë e yllit të ndjerë të muzikës pop dhe zyrtarët e vendlindjes në Gary të Indianas, që dëshirojnë që ky projekt të përfundojë sa më shpejt.
E meriton,por do zoti prape nuk e vrasin se vdekuri....
Profit quhet pyetja?
lg
 
Top