• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Planeti Mars

shoku_tanku

Fatos Nano president.
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
32,669
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Eshte i prapt ky!
Ky me siguri ulej tek shkallet e pallatit dhe i detyronte nje e nga nje ti uleshin ne preher.
Jo se nuk me ka vajtur dhe mua ne mend ta bej... po shkallet e pallatit tim ishin gjithmon te lagura. I lante ore e minut Nene Farushja. Asaj nuk i rrinte lecka rehat.
Po ti sikur paske qene aty a derbardh!
 

cool_shqype

cun per s'mari
Anëtar
Jun 5, 2011
Postime
45,336
Pikët
113
Vendndodhja
ne NYC
Eshte i prapt ky!
Ky me siguri ulej tek shkallet e pallatit dhe i detyronte nje e nga nje ti uleshin ne preher.
Jo se nuk me ka vajtur dhe mua ne mend ta bej... po shkallet e pallatit tim ishin gjithmon te lagura. I lante ore e minut Nene Farushja. Asaj nuk i rrinte lecka rehat.
Ka mundei shume qe te kete patur mbeshtetjen e shkalleve te pallatit por edhe te kangjellave rreze tyre per tu mbajtur kur i dridheshin leqet.....kur ai ka kerkuar tu tregoje se ishte i zoti te cohej ne kembe kur i kishte ato ne preher dhe i tregonte cunave te lagjes se si behej kalitja fizike.
 
Top