• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Playboy kopjon “Avatar”, do të dalë në formatin 3D

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Filmi i James Cameron, “Avatar” ka hedhur hapin e parë të një epoke të re pasi imazhet 3 dimensionale tashmë do të përdoren edhe në revistën Playboy.


Media erotike e manjatit Hugh Hefner do dalë në shitje me një palë syze 3D për të parë në cdo kënd linjat e faqes së parë të numrit të qershorit.

Kjo inisiativë synon rritjen e shitjeve të revistës, e cila nga 3.5 milionë kopje të shitura në vitin 2006, arriti në 1.5 milionë këtë vit.

Pyeta veten se cfarë donin të shikonin njerëzit në 3D. Besoj se përgjigja është një femër nudo”, shprehet Hugh Hefner. Ndërkohë drejtori i revistës Jimmy Jellinek thekson se tregu editorial ka nevojë për evolucion në mënyrë që të mbijetojë.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top