• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

po c'kemi njehere???

Status
Temë e mbyllur.

stella_senza_cielo

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
58
Pikët
0
Vendndodhja
jetoj me nje kembe ne qiell e me nje kembe ne toke
pershendetje te nderuar forumista...

Ja ku me ne fund u bera dhe une pjese e juaja...edhe pse ende nuk e kam vizituar sic duhet forum-al....gjithsesi shpresoj te gjej pak relax mes jush dhe gjithashtu te lexoj mendimet e ndryshme te gjithsecilit te cilat do ti mirpres e do ti komentoj gjithmone...:p


Hajt se ktu jemi e do flasim....hugggssss

Stella_senza_cielo
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,117
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

stella_senza_cielo Mire se na erdhe dhe kalofsh sa me bukur midis nesh.
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

Mirë se erdhe!

Kalofsh këndshëm në forum.
 

stella_senza_cielo

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
58
Pikët
0
Vendndodhja
jetoj me nje kembe ne qiell e me nje kembe ne toke
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

upssss

Te me falin moderatoret...ndoshta e kane si rregull se duhet te thuash dicka mbi veten se ndryshe te mbyllin temen.,..tani u kujtova, ja po i them dhe une dy fjale.

Jam nje vajze rreth te 20-tave, vazhdoj studimet per infermieri ne unizkm...dhe jam ne vit te fundit...emrin spo e them per arsye publicitare :p.
me pelqen shume te lundroj ne boten virtuale edhe pse kam vite qe njihem me kete realitet, me pelqen shume kur shkembej mendime me njerez te ndryshem ne forum pa i gjykuar nga mosha, rendesi ka mendimi qe ata kane i cili dhe nese nuk perputhet me timin prap eshte per tu vlersuar....me mire nje mendim i gabuar sesa nje i munguar...:)

Me pelqen shume te lexoj ne kohen e lire dhe jam shume e dhene pas cdo libri qe me perfshin, gjithashtu me pelqen te dal sa here te mundem po jo te bej dicka monotone( e kam fjalen kur del shpesh per kafe), pikerisht nga kjo gje me eshte merzitur pak shqiperia ose me sakte qyteti im i cili nuk te jep shume mundesi argetimi...gjithsesi jemi pershtatur realitetit.

cfare te them tjeter...sdi per momentin sme vjen asgje ne mend...mund te me pyesi kushdo mbi cfare te doje...ndoshta do ta kem nje pergjigje...deri atehere ju uroj qendrim te kendshem ne forum-al dhe mire u lexofshim...bye
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

stella_senza_cielo mire se na erdhe
Ps: Kujdes se do ftohesh zogu se eshte vjeshte :p
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

Stella_senza_cielo M.erdhe ne forum e dashur :) kalofsh kendshem mes nesh..kiss lexime te kendshem gjithashtu dhe postime terheqese :D komplimente dhe per avatarin.
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

Flm per prezantimin e plote .

Eshte e vertete qe nuk behet ndonje gje nga te tjeret per te organizuar argetime apo organizime duke filluar qe nga universitetet per punen studimore me debate te hapura dhe deri tek autoritetet vendore , bashkite qe duhet te organizojne aktivitete kulturore non stop .

Ndryshe do biem ne nje monotoni lokalesh e thashethemesh qe vetem sa te lodhin koken e nuk te bejne te perfitosh asgje .

Me vjen mire qe je me kerkuese se sa te ofron realiteti dhe te uroj qe gjithmone te ndjehesh e plotesuar ne gjerat e ben e te gjesh kenaqsine ne ate qe te mundesohet .

Pershendetje dhe mire se na erdhe !

:)
 

stella_senza_cielo

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 28, 2010
Postime
58
Pikët
0
Vendndodhja
jetoj me nje kembe ne qiell e me nje kembe ne toke
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

stella_senza_cielo mire se na erdhe
Ps: Kujdes se do ftohesh zogu se eshte vjeshte :p
shume faleminderit per keshillen :) do ta kem parasysh po meqe tani do dal nga forumi po e nderroj heren tjeter...se ketu paskeni kondicioner ju dhe nuk ftohesh lehte hahaha
Flm per prezantimin e plote .

Eshte e vertete qe nuk behet ndonje gje nga te tjeret per te organizuar argetime apo organizime duke filluar qe nga universitetet per punen studimore me debate te hapura dhe deri tek autoritetet vendore , bashkite qe duhet te organizojne aktivitete kulturore non stop .

Ndryshe do biem ne nje monotoni lokalesh e thashethemesh qe vetem sa te lodhin koken e nuk te bejne te perfitosh asgje .

Me vjen mire qe je me kerkuese se sa te ofron realiteti dhe te uroj qe gjithmone te ndjehesh e plotesuar ne gjerat e ben e te gjesh kenaqsine ne ate qe te mundesohet .

Pershendetje dhe mire se na erdhe !

:)
shume faleminderit...:)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: po c'kemi njehere???Mire se na vjen stella_senza_cielo cdo te mira te uroj ne jete,dhe kalofsh bukur mes nesh
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

Flm per prezantimin e plote .

Eshte e vertete qe nuk behet ndonje gje nga te tjeret per te organizuar argetime apo organizime duke filluar qe nga universitetet per punen studimore me debate te hapura dhe deri tek autoritetet vendore , bashkite qe duhet te organizojne aktivitete kulturore non stop .

Ndryshe do biem ne nje monotoni lokalesh e thashethemesh qe vetem sa te lodhin koken e nuk te bejne te perfitosh asgje .

Me vjen mire qe je me kerkuese se sa te ofron realiteti dhe te uroj qe gjithmone te ndjehesh e plotesuar ne gjerat e ben e te gjesh kenaqsine ne ate qe te mundesohet .

Pershendetje dhe mire se na erdhe !

:)
Me qafsh ma perkthe kete qe ke shkuajtur se me habite fare :p

 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

Me qafsh ma perkthe kete qe ke shkuajtur se me habite fare :p

Flas per aktivitetet qe organizoheshin ne qytetet belge , se atje kam jetuar me vite dhe po te kishe kohe nuk merzite asnjehere edhe sikur vetem te ishe , se gjithmone kishe shume simpoziume , koncerte , ekspozita , referate nga mendimtare shkrimtare , kengetare , studjues , skulptore , shkencetare qe mbahesh ne salla universitetesh , sheshe publike apo klube per muziken .

Shqiperia drejt ketij modeli duhet te shkoje mendoj .
 

J-W

J-W-R-Unlimited
Anëtar
Jun 8, 2010
Postime
2,959
Pikët
0
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

Pse mo firme eshte majmuni ? hahahahhaaa
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
14,766
Pikët
113
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

Mire se erdhe,dhe kalofsh bukur ktu yvvvvvviiiiiiiiiiiii:)

Me teper spo te shkruj,se te rriten veshet pastaj :D kiss kiss

 

MarsS

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2010
Postime
244
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: po c'kemi njehere???

mire se erdhe uroj tja kalosh bukur me ne..:)
 
Status
Temë e mbyllur.
Top